سوالات احتمالی شما


انتخاب شهر و ایالت بر عهده خود شخص برنده می باشد.

بله شما با ارتباط با پشتیبانی گروه راسان تراول در تلگرام یا واتساپ با دریافت شماره کارت می توانید مبلغ ثبت نام را کارت به کارت کنید

افراد زیر 18 سال نباید به صورت جداگانه ثبت نام کنند و حتما می بایست زیر مجموعه خانواده خود ثبت نام بشوند

خانواده هایی که فرزندان آنها بالای 21 سال دارند و مجرد هستند به هیچ وجه آنها را به عنوان زیر مجموعه خود ثبت نام نکنند و می بایست فرزندان جدا ثبت شوند

فرستادن فرم DS-260 برای برندگان لاتاری در همان ماه اول پیشنهاد می شود و بهتر است به تعویق نیافتد

زمان ثبت نام لاتاری 1400 مهر و آبان 1400 و زمان اعلام نتایج اردیبهشت 1401 می باشد

افراد مطلقه نیازی به اعلام اطلاعات همسر خود ندارند

نکته: اگر جدا زندگی می کنید یا در حال جدا شدن هستید حتما در فرم به صورت متاهل ذکر شود.

به دلیل این که زمانی شخصی  برنده لاتاری شد ، از زمان ثبت نام 2 سال فرصت دارد تا اقدام به ارسال و تکمیل مدارک کند

 این قانون اداره مهاجرت می باشد تا برندگان پس از طی امور اداری و تکمیل مدارک در این زمان ویزا خود را بگیرند 

مثال : شخصی در سال 2020  (مهر ماه 1399 ) ثبت نام می کند نتایج در سال 2021 ( اردیبهشت ماه 1400 ) مشخص خواهد شد ، در صورت برنده شدن از زمان ثبت نامشان 2 سالشان شروع خواهد شد این بدان معنی است حدود 14 الی 15 ماه فرصت دارند تا سال 2022 برای ارسال و تکمیل مدارک

پیغام برای افرادی که برنده لاتاری نشدند HAS NOT BEEN SELECTED می باشد

پیغام برای افرادی که در لاتاری برنده می شوند حاوی مشخصات :

1-نام و نام خانوادگی
2-آدرس
3-کیس نامبر
4-پست و …

لازم به ذکر می باشد فقط در صورت برنده شدن اطلاعات شخص نمایش داده می شود

خیر، هیچ ایمیل یا تلفن یا نامه ای برای برندگان لاتاری ارسال نخواهد شد و پیگیری وضعیت لاتاری بر عهده متقاضی است. اما اطلاع رسانی برای مشتریان خود توسط  این مجموعه در زمان صحیح انجام خواهد شد.

هیچ محدودیتی برای شرکت‎ کنندگان و برندگان لاتاری وجود ندارد و طبق روال دوره‎ های قبل ثبت نام جدید نیز انجام می‎پذیرد.

نکته بسیار مهم : هر ساله تعداد بسیار زیادی از فرم های لاتاری به علت ایرادات مختلف در روند تکمیل فرم از شرکت در قرعه کشی لاتاری حذف می شوند، که این موضوع به علت عدم آگاهی دقیق افراد و مجموعه های بدون تجربه است.

ثبت نام شما توسط “گروه لاتاری”  اصولی انجام می شود، تا شانس برنده شدن شما بیشتر شود.

مزایا ثبت نام لاتاری توسط مجموعه راسان تراول :

* ثبت نام دقیق و اصولی (دریافت اطلاعات فردی به صورت آنلاین و حضوری)
* ثبت نام و اخد پرینت رسمی به همراه کد رهگیری معتبر
* پیگیری نتایج، مشاوره برندگان لاتاری تا دریافت ویزا و گرین کارت
* مشاوره و راهنمایی دقیق لاتاری آمریکا
* ویرایش عکس توسط فتوشاپیست
* بررسی و ترجمه صحیح اطلاعات به زبان انگلیسی توسط کارشناس لاتاری
* رفع ایراد و تکمیل فرم

 

پس از اتمام ثبت نام لاتاری، از طرف مجموعه راسان تراول پیامکی مبنی بر تکمیل ثبت نام برای شما ارسال می شود، در این پیامک شماره پرونده شما جهت پیگیری نتایج ارسال می شود، و فایل ثبت نام که شامل (کد پیگیری Confirmation Number، نام و نام خانوادگی شما، سال تولد + امضای دیجیتال) است، از طریق تلگرام یا واتساپ برای شما ارسال می شود.

شما می توانید در زمان اعلام نتایج (اردیبهشت ماه 1399) با شماره پرونده خود درخواست بررسی نتایج را از طریق سایت رسمی لاتاری آمریکا داشته باشید.

همچنین زمان اعلام نتایج به ثبت نام کنندگان محترم پیامک ارسال می گردد.

در صورت ثبت نام لاتاری بیش از یک بار برای یک نفر در یک دوره ، شانس آن شخص برای آن سال از بین خواهد رفت

خیر هیچ تفاوتی نیست، در هر 2 روش کلیه مراحل کاری پرونده ثبت نام شما زیر نظر گروه لاتاری به صورت اصولی انجام می شود تا شانس برنده شدن شما بالاتر برود، در نهایت پرینت رسمی ثبت نام به شما تحویل خواهد شد.

در ثبت نام های حضوری عکاسی افراد در مجموعه انجام شده و اطلاعات به صورت کتبی دریافت می شوند و همچنین مبلغ ثبت نام نیز از طریق کارتخوان پرداخت می شود.

در حال حاضر به دلیل شرایط کرونا ثبت نام حضوری توسط ما انجام نمیشود

برای ثبت نام لاتاری از طریق مجموعه ما فقط کافیست 1 بار فرم ثبت نام آنلاین را پر کنید،
در ثبت نام آنلاین از طریق لینک www.lotteryvisa.xyz/page/online اطلاعات تمام اعضای خانواده از شما دریافت می شود و در انتها لینک ویرایش فرم از طریق ایمیل برای شما ارسال میشود و همچنین پیامک دریافت می نمایید. سپس مجموعه گروه لاتاری نسبت به تکمیل فرم و مدارک شما اقدام نموده و در نهایت فرم های خانوادگی 2 بار در سیستم اداره مهاجرت آمریکا ثبت می شود.
لذا در انتها 2 پرینت ثبت نام لاتاری با 2 کد رهگیری معتبر به تلگرام یا واتساپ شما ارسال می شود. که این موضوع به معنای ثبت نام 2 فرمه یا 2 شانسه است.

فرزندان زیر 18 سال زیر مجموعه پدر و مادر هستند و در فرم ثبت نامی آنها ثبت می شود.

فرزندان 18 تا 21 سال می توانند هم زیر مجموعه پدر و مادر باشند و هم در صورت داشتن پاسپورت معتبر ثبت نام مستقل داشته باشند.

فرزندان بالای 21 سال زیر مجموعه پدر و مادر نیستند و در صورت داشتن پاسپورت معتبر ثبت نام مستقل دارند.

نکته: در ثبت نام افراد مطلقه اگر فرزند تحت سرپرستی و حضانت باشد میتواند زیر مجموعه پدر یا مادری که حضانت ایشان را به عهده دارند باشد.

در ثبت نام لاتاری از سال 1398 (لاتاری 2021) داشتن پاسپورت معتبر الزامی شده است.

پاسپورت معتبر به معنای پاسپورتی است که تاریخ انقضای آن نگذشته باشد (تاریخ انقضا در پایین صفحه اول پاسپورت به شمسی و میلادی نوشته شده است).

با توجه به اینکه در ثبت نام لاتاری افراد متاهل، یک نفر (خانم یا آقا) به عنوان نفر اصلی ثبت نام می شود و نفر دیگر به عنوان زیر مجموعه، برای نفر اصلی داشتن پاسپورت معتبر الزامیست. در این حالت ثبت نام شما به صورت 1 شانسه یا 1 فرمه انجام می شود.

اما در صورتیکه تمایل دارید ثبت نام شما به صورت 2 شانسه انجام شود یعنی یکبار نیز همسر شما به عنوان نفر اصلی ثبت شود، می بایست پاسپورت همسر را نیز ارسال نمایید، در چنین شرایطی باید توجه داشته باشید اگر همسر شما پاسپورت ندارد و درخواست تعویض یا صدور پاسپورت را برای همسرتان داشته اید، اگر تا پیش از پایان تاریخ ثبت نام پاسپورت ایشان را برای مجموعه ما ارسال نمایید، ثبت نام شما 2 شانسه انجام می شود، در غیر اینصورت 1 شانسه.

برای فرزندان زیر 18 سال در زمان ثبت نام لاتاری پاسپورت ضروری نیست، لذا پاسپورت پدر و مادر کافیست و فرزندان زیر مجموعه آنها ثبت می شوند.

نکته 1: برای ثبت نام مستقل فرزندان بالای 18 سال پاسپورت ضروری است.

نکته 2: برای ثبت نام فرزندان 18 تا 21 سال نیز اگر تمایل داشته باشند زیر مجموعه پدر و مادر باشند پاسپورت نیاز نیست.

نکته 3: برای ثبت نام فرزندان بالای 21 سال پاسپورت ضروری است و به طور کل افراد بالای 21 سال زیر مجموعه پدر و مادر محسوب نمی شوند.

برای تهیه پاسپورت لینک زیر را مطالعه کنید

آموزش تهیه پاسپورت :

http://www.rasantravel.com/post/6/

در هر ثبت نام لاتاری پرینت نهایی به نام نفر ثبت نام کننده اصلی صادر می شود. برای مثال در یک خانواده 4 نفره، نفر اصلی ابتدا آقا ثبت می شود و سپس همسر و فرزندان زیر 18 سال زیر مجموعه ایشان ثبت می شوند، لذا در پرینت نهایی فقط نام نفر اصلی ذکر می شود، که اگر ایشان برنده شوند، گرین کارت برای تمام اعضای آن خانواده صادر می شود.

در ثبت نام های 2 فرمه که توسط “گروه لاتاری” انجام می شوند، در نهایت 2 پرینت تحویل می شود، یک بار از سمت آقا و یک بار از سمت خانم.

نکته: فرزندان در بازه سنی 18 تا 21 سال می توانند 1 پرینت ثبت نام مستقل نیز داشته باشند.

تا 7 آبان 1399 مهلت ثبت نام لاتاری 2022گرین کارت آمریکا می باشد و در این روز پذیرش متوقف و سامانه ثبت نام غیر فعال می گردد.

اگر ثبت نام نفرموده اید فقط تا این تاریخ می توانید ثبت نام خود را از طریق “مجموعه راسان تراول” انجام دهید.

همچنین متقاضیانی که قبلا ثبت نام خود را انجام داده اند، اما پاسپورت و تصویر خود را ارسال نفرموده اند، فقط تا 7 آبان فرصت دارند تا این موارد را تکمیل نمایند، در غیر اینصورت مجموعه ما مسئولیتی در قبال ثبت نام ایشان ندارد (مگر موارد استثنا، که آخرین مهلت ارسال مدارک برای آنها 10 آبان می باشد).

لازم به ذکر است افرادیکه مدارک آنها تا این تاریخ تکمیل نگردد، ثبت نام آنها به سال آینده موکول می گردد.

در صورتیکه شما در زمان ثبت نام لاتاری و یا پیش از اعلام نتایج دارای فرزند شوید، و در لاتاری برنده شوید، پیش از ارسال فرم افراد برنده می بایست نام و اطلاعات فرزند جدید را به همراه اعضای دیگر خانواده به اداره مهاجرت آمریکا ارسال کنید. بدین ترتیب فرزند جدید شما نیز واجد شرایط دریافت گرین کارت خواهد شد.

اگر شما در زمان ثبت نام متاهل هستید، در صورتیکه در لاتاری برنده شوید، اما در این مدت از همسر خود جدا شده باشید، فرم افراد برنده برای شما به صورت جداگانه ارسال می شود و مشکلی در خصوص برنده شدن شما به وجود نمی آید.

و اگر شما در زمان ثبت نام مجرد بوده اید، در صورتیکه در لاتاری برنده شوید، می توانیم فرم شما را به همراه همسرتان ارسال نماییم، بدین ترتیب هم برای شما و هم همسرتان گرین کارت صادر می شود.

همچنین لازم به ذکر است افرادی که در زمان ثبت نام عقد نموده اند می توانند به صورت متاهلی ثبت نام کنند.

اگر پاسپورت دارید بله می توانید، در غیر اینصورت جهت ثبت نام مستقل می توانید از طریق معافیت تحصیلی (درخواست از دانشگاه) اقدام به دریافت پاسپورت نمایید و سپس لاتاری ثبت نام نمایید.

لازم به ذکر است فرزندانی که در بازه سنی 18 تا 21 سال هستند می توانند زیر مجموعه خانواده خود ثبت نام نمایند و احتیاجی به پاسپورت نیست در زمان ثبت نام نیست.

اگر پاسپورت دارید بله می توانید، در غیر اینصورت جهت ثبت نام مستقل می توانید می بایست بعد از دریافت کارت پایان خدمت اقدام به دریافت پاسپورت نمایید و در لاتاری سال بعد ثبت نام نمایید.

لازم به ذکر است اگر خدمت سربازی شما به پایان رسیده اما هنوز کارت پایان خدمت دریافت ننموده اید، می توانید با برگه پایان خدمت که از طرف پادگان محل سربازی خود دریافت نموده اید، اقدام به دریافت پاسپورت نمایید. در این صورت می توانید در لاتاری سال جاری ثبت نام نمایید.

پاسپورت نه تنها برای خروج کشور اجباریست، بلکه در ثبت نام لاتاری داشتن پاسپورت معتبر الزامیست.

همچنین فرزندانی که در بازه سنی 18 تا 21 سال هستند می توانند زیر مجموعه خانواده خود ثبت نام نمایند و احتیاجی به پاسپورت نیست در زمان ثبت نام نیست.

جهت سهولت در ثبت نام لاتاری، مجموعه ما از چندین روش در خدمت شما می باشد:

روش 1) به صورت آنلاین، شما می توانید از طریق لینک http://www.rasantravel.com/online به صورت آنلاین در لاتاری گرین کارت ثبت نام نمایید.

روش 2) از طریق تلگرام و واتساپ، شما می توانید از طریق شماره تلگرام و واتساپ 09929973897 با ما در ارتباط  باشید تا کلیه مراحل از این طریق انجام شود.

پس از برنده شدن در لاتاری، حدود 3 ماه تا 9 ماه بعد زمان مصاحبه شما در سفارت است (زمان مصاحبه بستگی به شماره پرونده شما یا همان کیس نامبر دارد)، پس از بررسی های اولیه و تایید شما توسط سفارت، ویزای شما صادر می شود.

لازم به ذکر است در صورت عدم ورود به خاک آمریکا در مدت 6 ماه پس از صدور ویزا، ویزای شما باطل می شود.

لاتاری یک قرعه کشی است که برای گرین کارت آمریکا انجام می شود، این قرعه کشی در اداره مهاجرت آمریکا انجام می شود. هیچ عاملی مانند مدرک تحصیلی و شغلی و غیره به برنده شدن شما در لاتاری کمک نمی کند جز شانس.

نکته مهم در لاتاری ثبت نام اصولی است، در واقع کسانیکه ثبت نامشان توسط مجموعه نامعتبری انجام شود و یا خودشان اقدام به ثبت نام کنند ، معمولاً به خاطر اشتباهات فردی و عدم پر کردن صحیح فرم و دقت در شرایط عکس و تکمیل فرم، در قرعه کشی شرکت داده نمی شوند و فرم هایشان توسط سیستم کامپیوتری به صورت خودکار پیش از قرعه کشی حذف می شود.

همچنین احتمال برنده شدن متقاضیان در لاتاری گرین کارت بسته به کشور و محل تولد آنها دارد. به طور کلی ایران بیشتر ظرفیت پذیرش را با 4500 نفر در لاتاری 2018 در کل کشورهای دنیا داراست.

برای آگاهی بیشتر از درصد شانس می توانید به وب سایت وزارت امورخارجه ایالات متحده مراجعه کنید.

آخرین آمار منتشر شده:

https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/dv-2018-selected-entrants.html

 

سهمیه شما سوخت می شود، لاتاری قابل انتقال نیست و همچنین قابلیت تمدید یا استفاده در زمان دیگر را ندارد.

بله، در ثبت نام هایی که به صورت شانسه توسط مجموعه ما انجام می شوند، همسر و فرزندان در 2 ثبت نام جداگانه زیر مجموعه سرپرست وارد می شوند، و در صورتی که خانم یا آقا برنده لاتاری شوند، گرین کارت برای تمام اعضاء ثبت نامی صادر می شود.

همچنین این موضوع شامل حال فرزندان افراد مطلقه یا همسر فوت شده که در فرم ثبت نام، قید شده اند نیز می شود.

نتایج قرعه کشی گرین کارت آمریکا هر ساله در اواسط اردیبهشت ماه مشخص می شود، اگر شما در قرعه کشی برنده شوید، گروه ما برندگان لاتاری را آغاز می نمایند تا امور مهاجرت شما به آمریکا و دریافت گرین کارت و حق شهروندی آمریکا صورت پذیرد.

این امور شامل:

مشاوره برندگان
پر نمودن فرم های برندگان
کمک در تکمیل مدارک
ترجمه اطلاعات
راهنمایی مصاحبه سفارت
و سایر امور تا دریافت ویزای آمریکا

تمام حقوق شهروندی به برندگان لاتاری تعلق می گیرد، در واقع تفاوتی بین برندگان لاتاری و مردم آمریکا وجود ندارد، مواردی مانند حق سکونت در کشور آمریکا ، شهروندی آمریکا (سیتیزن شیپ) ، دریافت پاسپورت آمریکایی ، دریافت گرین‌کارت آمریکا ، سفر به تمام کشورهای دنیا بدون ویزا ، حق کار و تحصیل در آمریکا ، امکان بیمه ، نوزادان شما شهروند آمریکا میشوند ، دسترسی به نظام آموزش عالی آمریکا ، امکان یافتن مشاغل فدرال ، دسترسی به نظام بهداشت و درمان و آوردن آسان‌تر اعضای خانواده برخی از آنهاست.

لازم به ذکر است مواردی مانند خانه شخصی، خودرو و درآمد به عهده خود شماست و آمریکا این موارد را به عهده نمی گیرد، اما با توجه به سطح درآمد، میتوان زندگی خوبی داشت.

 

با حذف سهمیه کشور بنگلادش و اختصاص سهم این کشور به ایران، سهم ایران بیشتر از گذشته شده است و در حال حاضر ایران با 4500 سهمیه دارای بیشترین سهمیه گرین کارت در بین کشورهای دنیاست.

همچنین با توجه به قانون جدید ضرورت داشتن پاسپورت معتبر، درصد بسیار زیادی از ثبت نام ها ریزش دارد و این به نفع ثبت نام کنندگان امسال است.

و در نهایت با توجه به اینکه ثبت نام شما به صورت اصولی زیر نظر “مجموعه راسان تراول” انجام می شود، این موضوع باعث افزایش شانس برنده شدن شما می شود.

تحریم های دولت آمریکا ارتباطی با قوانین اداره مهاجرت آمریکا ندارد، لاتاری برای کشور ایران وجود دارد و مشکلی در خصوص ثبت نام نیست.

بله، “مجموعه راسان تراول” پذیرش کلیه امور ثبت نام لاتاری ایرانیان خارج کشور را می پذیرد. همچنین اتباع کشورهای دیگر نیز می توانند امور ثبت نام خود را به “گروه لاتاری” بسپارند.

نکته 1: داشتن پاسپورت ضروری است، اگر پاسپورت غیر ایرانی نیز دارید قابل پذیرش است.

نکته 2: افراد خارج از کشور نباید لزوماً از کشور محل سکونت فعلی خود درخواست نمایند.

نکته 3: جهت افزایش شانس در زمان ثبت نام، سهمیه ایرانیان خارج از کشور را از سهمیه ایران تعیین می کنیم.

ثبت نام لاتاری توسط مجموعه ما برای اتباع نیز انجام می شود، شرط لازم برای ثبت نام اتباع داشتن پاسپورت معتبر است، اگر پاسپورت ندارید از طریق سفارت یا ادارات گذرنامه اقدام نمایید.

لازم به ذکر است کارت اقامت، کارت موقت کار مهاجرین و کارت آمایش مورد پذیرش نیست.

مهلت ثبت نام لاتاری گرین کارت 2022 آمریکا تا 20 آبان 1399 است، لذا می بایست اطلاعات فردی، پاسپورت و عکس خود را حداقل 1 هفته زودتر از این تاریخ برای مجموعه ما ارسال نمایید.

همچنین اگر اطلاعات فردی را ارسال نموده و مبلغ را واریز فرموده اید، اما عکس و پاسپورت باقی مانده، لطفاً هر چه سریعتر اقدام فرمایید.

هر سوالی در این خصوص را با ما در میان بگذارید

پس از ثبت نام در سایت گروه لاتاری یک لینک ویرایش فرم برای ایمیل شما ارسال میشود که تا چند روز میتوانید اطلاعات خود را ویرایش کنید

هیچ محدودیت سنی برای ثبت لاتاری گرین کارت آمریکا وجود ندارد، تنها نکته در این موضوع افراد زیر 18 سال هستند که می بایست زیر مجموعه خانواده ثبت نام شوند. همچنین افراد در محدوده سن 18 تا 21 سال می توانند هم ثبت نام با خانواده داشته باشند و همزمان ثبت نام مستقل – و افراد بالای 21 سال ثبت نام مستقل می شوند.

فقط در صورتی اطلاعات فردی شما به دست ما می رسد که پرداخت آنلاین خود را انجام داده باشید، پس از آن گروه ما پرونده شما را بررسی و تکمیل می کنند.

در غیر اینصورت فرم اطلاعات فردی شما و خانواده بدست ما نمی رسد.

لازم به ذکر است در صورتیکه امکان پرداخت آنلاین ندارید از طریق شماره تلگرام یا واتساپ 09929973897 فیش پرداخت کارت به کارت خود را ارسال نمایید.

برای تهیه عکس لینک زیر را مطالعه کنید.

http://www.lotteryvisa.xyz/page/picture1

لازم به ذکر است عکس های قدیمی شما پذیرفته نمی شوند (چه عکس های لاتاری سال گذشته و چه عکس های پاسپورتی و پرسنلی)

خیر ، نیازی به داشتن مدارک زبان نظیر IELTS برای ثبت نام لاتاری نیست و اینکه در صورت برنده شدن در سفارت های آمریکا آفیسر فارسی زبان وجود دارد.

افراد متاهل یک شانس بیشتر نسبت به مجردین برای شرکت در قرعه کشی دارند و آن هم به واسطه ثبت نام همسرش میباشد